KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 17334088
nr 1733 4088
Hans Alexander Müller
(1888-1962), Tyskland
Träsnitt, 2 st, Signerad, 59x44 cm, oramade lösa blad
Hans Alexander Müller, tysk konstnär född 1888, död 1962.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 20 oktober 2025
kl 20:58:12
20/10 20:50:09
20/10 20:50:40
Hans Alexander Müller
Läs mer om Hans Alexander Müller